Search
Close this search box.

Šaolinový olej

SHAOLIN OIL – bylinný koncentrovaný masážní olej. Terapie poranění šlach, svalů – nachlazení – bolest.

340 Kč / 25 ml ve spreji

Šaolinový olej

Užívání

3-4 denně jemně vmasírovat bylinný olej na postižená místa. Určeno k vnějšímu použití. Neaplikovat do otevřených ran a očí. Případné zarudnutí kůže není na závadu.

Složení

Ženšen nepravý – Panax Ginseng Root Extract, Myrhovník pravý – Commiphora Myrrha Resin Extract, Kadidlovník pravý – Boswelia Carterii Resin Oil, Světlice barvířská – Carthamu Tinctorius Seed Oil, Pryskyřice dračí krev, Děhel pýřitý, Děhel čínský – Angelica Montata Flover Extract, Sezam indický – Sesamum Indicum Seed Oil, Šácholan

Zajímavosti

Každá bolest je dle tradiční čínské medicíny vyjádřením „hladu tkáně po energii“. Znamená to, že v místě bolesti se nedostává patřičného zásobení krví a energií Qi. Tento stav je způsoben zablokováním toku energie a krve v dané oblasti. K odstranění bolesti je proto vždy nutné odblokovat a rozproudit stagnaci krve a energie. Tomu napomáhá zevně bylinný olej Shaolin oil.Produkt odblokovává dráhy, odvádí nahromaděné škodliviny v místě bolesti (čímž snižuje otoky či zatuhnutí ), přivádí novou krev a energii (čímž vyživuje a regeneruje postiženou oblast), zlepšuje prokrvení a všemi těmito účinky utišuje bolest. Nepůsobí však jako analgetika (léky tlumící bolest), ale ovlivňují samu podstatu příčinu bolesti.

Doporučené produkty