Search
Close this search box.

Vřes-pcháč-měsíček

Zklidňující, relaxační účinky, podpora překonávání stresů a vyčerpání, potlačování projevů postupujícího věku, zklidnění organismu při reakcích z přecitlivělosti na vnější podněty (problémy s pylem, prachem atd.)

105 Kč / 50 ml

vřes

Užívání

Po protřepání 20 kapek 3x za den.

Zajímavosti

Vřes obecný je všestranně nedoceněnou, univerzálně působící bylinou. Obsahuje hlavně třísloviny, dále flavonoidy, silici, sliz, hořčiny, kyselinu křemičitou a další látky. Hlavní uplatnění nachází v urologii, napomáhá dezinfekci močových cest a má močopudný účinek. Už naše babičky věděly, že léčivé účinky měsíčku jsou rozsáhlé. Hodí se především pro pročištění krve a celkovou podporu krevního oběhu.

Výroba

Tuto tinkturu vřes-pcháč oset- měsíček lékařský vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě kladou důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny tinktury jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Doporučené produkty